Våre lag

Her finner du informasjon om hvem som er kontaktperson for hvert lag. 
Lurer du på noe kan du ta kontakt med laget det gjelder, eller send e-post til: handball@holmestrandif.no

DAMELAGET (4. div)
Trener: Fredrik Svendsen, tlf. 954 00 817, e-post; fredrik.svendsen@hotmail.com
Hjelpetrener/oppmann:  Lene Johansen, tlf. 918 77 778, e-post; ekorn.3@gmail.com
Hjelpetrener/oppmann: Rune Bergquist, tlf. 900 80 519, e-post; rune.bergquist@intersport.no

Treningstider:
Mandag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)
Tirsdag kl. 20.10-21.50 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 20.10-21.50 (høyanghallen 2)


J18
Trener: Fredrik Svendsen, tlf. 954 00 817, e-post; fredrik.svendsen@hotmail.com
Hjelpetrener/oppmann:  Lene Johansen, tlf. 918 77 778, e-post; ekorn.3@gmail.com
Hjelpetrener/oppmann: Rune Bergquist, tlf. 900 80 519, e-post; rune.bergquist@intersport.no

Treningstider:
Mandag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)
Tirsdag kl. 20.10-21.50 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 20.10-21.50 (høyanghallen 2)


J15 (f. 2004)
Trener: Kim Ødegård, tlf. 482 69 542, e-post; kim.odegard@extendaretail.com 
Hjelpetrener/lagleder: Kristin Johansen Schrøder, tlf. 976 90 553, e-post; kristin-johansen@runbox.no

Treningstider:
Mandag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)
Tirsdag kl. 19.20-21.00 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 20.10-21.50 (høyanghallen 2)


J14 (f. 2005)
Trener: Adrian Aalberg, tlf. 932 86 643, e-post; aalbergadrian@gmail.com
Hjelpetrener/lagleder: Åshild Jahre, tlf. 957 98 503, e-post; ashild.jahre@hotmail.com

Treningstider:
Mandag kl. 18.30-20.10 (Høyanghallen 1)
Onsdag 
kl. 16.00-16.50 (Høyanghallen 1) - (tilbud om basisøkt gjennom idrettsrådet kl 15.10-16.00, Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 18.30-20.10 (Høyanghallen 2)


J13/12 (f. 2006/2007)
Trener: Janne Hjelmtvedt, tlf. 928 09 988, e-post; jannehjelmtvedt@hotmail.com
Hjelpetrener: Lisa Sveberg, tlf. 957 70 323, e-post; lisa.sveberg@hotmail.com

Treningstider: 
Mandag kl. 15.10-16.50 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 15.10-16.50 (Høyanghallen 2)


J11 (f. 2008)
Trener: Kim Ødegård, tlf. 482 69 542, e-post; kim.odegard@extendaretail.com 

Treningstider:
Tirsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 2)
Torsdag kl. 17.40-18.30 (Høyanghallen 2)


J10 (f. 2009)
Trener: Agnethe Sollid, tlf. 982 55 022, e-post; agnethe.sollid@vegvesen.no
Hjelpetrener: Anders Jørgensen, tlf. 410 62 670, e-post; andersjorgensen@live.no

Treningstider:
Tirsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 2)
Torsdag kl. 17.40-18.30 (Høyanghallen 2)


J9 (f. 2010)
Trener: Pia Hofstad Eriksen, tlf. 909 76 867, e-post; pia_hofstad@hotmail.com
Hjelpetrener: Hella Schrøder, tlf. 908 43 933, e-post; hms27@hotmail.com

Treningstider:
Torsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)


J8/7 (f. 2011/2012)
Trener: Helene Nordgård, tlf. 932 89 745, e-post; helenenordgaard@hotmail.com

Treningstider: 
Onsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)


J6 (f. 2013)
Trener: Simen Sveberg Andreassen, tlf. 984 95 028, e-post; simen@krs-ef.com

Treningstider: 
Onsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)



HERRELAGET (4. div)
Trener: Rune Skytøen, tlf. 911 93 719, e-post; burre100@yahoo.com
Lagleder: Odd Erik Andreassen, tlf. 455 00 950, e-post; odd.erik.andreassen@gmail.com

Treningstider:
Tirsdag kl. 20.10-21.50 (Høyanghallen 2)
Fredag kl. 16.50-18.30 (Høyanghallen 1)


G14 (f. 2005)
Trener: Anders Jørgensen, tlf. 410 62 670, e-post; andersjorgensen@live.no
Hjelpetrener: Brede Aas, tlf. 464 66 315, e-post; brede.aas@hotmail.no

Treningstider:
Mandag kl. 17.40-19.20 (Høyanghallen 1)
Tirsdag kl. 18.30-20.10 (Høyanghallen 2)
Onsdag kl. 16.00-16.50 (Høyanghallen 1) - (tilbud om basisøkt gjennom idrettsrådet kl 15.10-16.00, Høyanghallen 1)


G13 (f. 2006)
Trener: Beate Gregersen, tlf. 481 12 762, e-post; bgrege@hotmail.com
Hjelpetrener: Cecilie Løvaas, tlf. 412 20 005, e-post; clovaas@online.no

Treningstider:
Mandag kl. 17.00-18.00 (Kleiverud)
Tirsdag kl. 18.05-19.20 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 19.00-20.30 (Høyanghallen 1)


G12 (f. 2007)
Trener: Pia Hofstad Eriksen, tlf. 909 76 867, e-post; pia_hofstad@hotmail.com
Lagleder: Agnethe Sollid, tlf. 982 55 022, agnethe.sollid@gmail.com

Treningstider:
Mandag kl. 18.00-19.00 (Kleiverud)
Tirsdag kl. 18.05-19.20 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 19.00-20.30 (Høyanghallen 1)


G11 (f. 2008)
Trener: Benedicte Klevan Gurrich, tlf. 465 45 219, e-post; b_gurrich91@hotmail.com

Treningstider:
Tirsdag kl. 17.40-18.30 (Høyanghallen 2)
Torsdag kl. 17.40-19.00 (Høyanghallen 1)


G10 (f. 2009)
Trener: Ole Petter Gravningen, tlf. 934 94 124, e-post; ole.p.gravningen@gmail.com
Hjelpetrener: Therese Tomassen, tlf. 909 21 515, e-post; therese_tomassen@hotmail.com

Treningstider:
Tirsdag kl. 16.50-18.05 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 2)


G9 (f. 2010)
Trener: Simen Sveberg Andreassen, tlf. 984 95 028, e-post; simen@krs-ef.com
Hjelpetrener: Jørunn Sofie G. Stormorken, tlf. 909 76 087, e-post; jorunn.sofie@gmail.com

Treningstider:
Tirsdag kl. 16.50-
18.05 (Høyanghallen 1)
Torsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 2)


G8/7/6 (f. 2011/2012/2013)
Trener: Trine Vøien, tlf. 970 86 086, e-post; tvoien@hotmail.com

Treningstider: 
Onsdag kl. 16.50-17.40 (Høyanghallen 1)