Våre lag

Her finner du informasjon om hvem som er kontaktperson for hvert lag. 
Lurer du på noe kan du ta kontakt med laget det gjelder, eller send e-post til: handball@holmestrandif.no

DAMELAGET (4. div)
Trener: Fredrik Svendsen, tlf. 954 00 817, e-post; fredrik.svendsen@hotmail.com
Hjelpetrener/oppmann:  Lene Johansen, tlf. 918 77 778, e-post; ekorn.3@gmail.com
Hjelpetrener/oppmann: Rune Bergquist, tlf. 900 80 519, e-post; rune.bergquist@intersport.no

J18
Trener: Fredrik Svendsen, tlf. 954 00 817, e-post; fredrik.svendsen@hotmail.com
Hjelpetrener/oppmann:  Lene Johansen, tlf. 918 77 778, e-post; ekorn.3@gmail.com
Hjelpetrener/oppmann: Rune Bergquist, tlf. 900 80 519, e-post; rune.bergquist@intersport.no

J15 (f. 2004)
Trener: Kim Ødegård, tlf. 482 69 542, e-post; kim.odegard@extendaretail.com 
Hjelpetrener/lagleder: Kristin Johansen Schrøder, tlf. 976 90 553, e-post; kristin-johansen@runbox.no

J14 (f. 2005)
Trener: Adrian Aalberg, tlf. 932 86 643, e-post; aalbergadrian@gmail.com
Hjelpetrener/lagleder: Åshild Jahre, tlf. 957 98 503, e-post; ashild.jahre@hotmail.com

J13 (f. 2006)
Trener: Janne Hjelmtvedt, tlf. 928 09 988, e-post; jannehjelmtvedt@hotmail.com

J12 (f. 2007)
Trener: Janne Hjelmtvedt, tlf. 928 09 988, e-post; jannehjelmtvedt@hotmail.com

J11 (f. 2008)
Trener: Kim Ødegård, tlf. 482 69 542, e-post; kim.odegard@extendaretail.com 

J10 (f. 2009)
Trener: Agnethe Sollid, tlf. 982 55 022, e-post; agnethe.sollid@vegvesen.no
Hjelpetrener: Anders Jørgensen, tlf. 410 62 670, e-post; andersjorgensen@live.no

J9 (f. 2010)
Trener: Pia Hofstad Eriksen, tlf. 909 76 867, e-post; pia_hofstad@hotmail.com
Hjelpetrener: Annette Frey, tlf. 400 69 291, e-post; annettefrey@gmail.com

J8/7/6 (f. 2011/2012/2013)
Trener: Helene Nordgård, tlf. 932 89 745, e-post; helenenordgaard@hotmail.com



HERRELAGET (4. div)
Trener: Rune Skytøen, tlf. 911 93 719, e-post; burre100@yahoo.com
Lagleder: Odd Erik Andreassen, tlf. 455 00 950, e-post; odd.erik.andreassen@gmail.com

G16
Trener: Rune Skytøen, tlf. 911 93 719, e-post; burre100@yahoo.com

G14 (f. 2005)
Trener: Anders Jørgensen, tlf. 410 62 670, e-post; andersjorgensen@live.no
Hjelpetrener: Brede Aas, tlf. 464 66 315, e-post; brede.aas@hotmail.no

G13 (f. 2006)
Trener: Beate Gregersen, tlf. 481 12 762, e-post; bgrege@hotmail.com
Hjelpetrener: Cecilie Løvaas, tlf. 412 20 005, e-post; clovaas@online.no

G12 (f. 2007)
Trener: Pia Hofstad Eriksen, tlf. 909 76 867, e-post; pia_hofstad@hotmail.com
Lagleder: Agnethe Sollid, tlf. 982 55 022, agnethe.sollid@gmail.com

G11 (f. 2008)
Trener: Jeanett Zell Gurrich, tlf. 920 80 738, e-post; jeanettgurrich@hotmail.com
Hjelpetrener: Kristin Østby, tlf. 959 61 871, e-post; kristin.oestby@gmail.com

G10 (f. 2009)
Trener: Ole Petter Gravningen, tlf. 934 94 124, e-post; ole.p.gravningen@gmail.com

G9 (f. 2010)
Trener: Simen Sveberg Andreassen, tlf. 984 95 028, e-post; simen@krs-ef.com

G8/7/6 (f. 2011/2012/2013)
Trener: Trine Vøien, tlf. 970 86 086, e-post; tvoien@hotmail.com
Annen kontaktperson: Ole Petter Gravningen, tlf. 934 94 124, e-post; ole.p.gravningen@gmail.com