Fotball

Velkommen til HIF Fotball!
FLEST MULIG – LENGST MULIG – BEST MULIG

Kjære alle medlemmer!


Vi har som følge av COVID-19 pandemien iverksatt en rekke tiltak med mål om å sikre helsen til våre medlemmer!

Vi har stor respekt for den fleksibilitet som utvises av våre medlemmer. Vi takker alle for godt samarbeid og dugnadsånd gjennom denne vanskelige situasjonen!

Sportslig hilsen styret!

Vi ønsker velkommen til årets Tine Fotballskole!

Det er med stor glede Hif fotball kan invitere til et av årets store sportslige begivenheter.
Vi håper å se flest mulig tilstede 😊!
VELKOMMEN!

Meld dere på her:

Påmelding Tine fotballskole 2021

Gjelder fra 15. April 2021

NYE HVITSTEIN KUNSTGRESS

Kl.MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagSøndag
1700-1830J 2006 1700-1830
G05/06 1600-1800
G2012 1730-1830
G2014 1730-1830
J2006 1700-1830
G2013 1730-1830
G2011 1730-1900
J2011 1730-1900
G05/06 1600-1800
1830-2000G2010 1800-1930
Senior Damer 1830-2000
G2009 1800-1930G07/08 1830-2015G07/08 1900-2030
2000-2200Senior herrer 2000-2200G19 2000-2200Senior herrer 2015-2200Senior herrer 2030-2200
G19 2030-2200
Senior herrer (1900-2100)

HVITSTEIN KUNSTGRESS (gamle banen)

Kl:MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagSøndag
1700-1830GIL2010 1700-1830
G2011 1730-1900
J2012/2015 1700-1800
J2011 1800-1930
½ bane 1730-1900?J2006 1700-1830
G2012 1730-1830
1830-2000G07/08 1830-2015GIL 2008/2009 1830-2030G2010 1800-1930
G05/06 1900-2030
G2009 1800-1930
Damer 1830-2000
Utleid
2000-2200 GIL?

Årshjul for 2021

Gjelder fra 15. April 2021

NYE HVITSTEIN KUNSTGRESS

Kl:Mandag
1700-1830J 2006 1700-1830
G05/06 1600-1800
1830-2000G2010 1800-1930
Senior Damer 1830-2000
2000-2200Senior herrer 2000-2200
Kl:Tirsdag
1700-1830G2012 1730-1830
G2014 1730-1830
1830-2000G2009 1800-1930
2000-2200G19 2000-2200
Kl:Onsdag
1700-1830J2006 1700-1830
G2013 1730-1830
1830-2000G07/08 1830-2015
2000-2200Senior herrer 2015-2200
Kl:Torsdag
1700-1830G2011 1730-1900
J2011 1730-1900
1830-2000G07/08 1900-2030
2000-2200Senior herrer 2030-2200
G19 2030-2200
Kl:Fredag
1700-1830G05/06 1600-1800
1830-2000
2000-2200
Kl:Søndag
1700-1830
1830-2000
2000-2200Senior herrer (1900-2100)

HVITSTEIN KUNSTGRESS (gamle banen)

Kl:Mandag
1700-1830GIL2010 1700-1830
G2011 1730-1900
1830-2000G07/08 1830-2015
2000-2200
Kl:Tirsdag
1700-1830J2012/2015 1700-1800
J2011 1800-1930
1830-2000GIL 2008/2009 1830-2030
2000-2200
Kl:Onsdag
1700-1830½ bane 1730-1900?
1830-2000G2010 1800-1930
G05/06 1900-2030
2000-2200
Kl:Torsdag
1700-1830J2006 1700-1830
G2012 1730-1830
1830-2000G2009 1800-1930
Damer 1830-2000
2000-2200GIL?
Kl:Søndag
1700-1830
1830-2000Utleid
2000-2200

Årshjul for 2021

A-LAG HERRER

Carl Erik Brathlie

Hovedtrener

907 45 654 carl.brathlie@toyotabilia.no

Simon Nielsen

Ass Trener

451 15 460 snielsen50@gmail.com

A-LAG/J17 KVINNER

Nina Yggeseth

Hovedtrener

954 00 238 ninacaroy@hotmail.com

Malin Lode Helgestad

Ass. Trener

922 71 913 malinlhelgestad@gmail.com

Thorleif Jacobsen

Lagleder

916 52 609 thorljac@online.no

G10 (f. 2011)

Torben Henriksen

Hovedtrener

926 38 728 moeshenr@gmail.com

Åsmund Hagen

Ass. Trener

926 56 387 byggmester@aasmundhagen.no

Kjetil By

Lagleder / Kontaktperson

926 92 609 kjetilby@gmail.com

Renate Iversen

Foreldrekontakt

478 30 765 Renate.iversen@pilot.no

G11 (f. 2010)

Vidar Nord

Trener

909 13 961 Vidar@zonarstudios.no

Simon Sollid

Ass. Trener

932 15 757 Simon.sollid@gmail.com

Hamza Evci

Ass. Trener

928 05 969 Evci.hamza@sf-nett.no

Simon Sollid

Lagleder

932 15 757 Simon.sollid@gmail.com

Jan Tore Saltnes

Foreldrekontakt/Ansvar dugnad

930 80 087 mail@jts.no

Elisabeth Kirkerud

Foreldrekontakt

922 54 891 hiffotball2010@gmail.com

G12 (f. 2009)

Sindre Gundersen

Hovedtrener

918 55 422 Sindre.g@online.no

Tor Erik Kjeldås

Ass. Trener

922 09 187 kjeldastorerik@gmail.com

Jan Indor Kleppan

Ass. Trener

941 45 022 jikleppan@gmail.com

Kristian Jahre

Ass. Trener

980 61 463 kjahre@hotmail.com

Anette Riis

Foreldrekontakt

957 09 637 riisanette36@gmail.com

Anna Hansson

Lagleder

908 30 563 anna.hansson@mfa.no

G13 (f. 2008)

Petter Haug Hansen

Hovedtrener

412 33 470 petterhhansen@hotmail.com

Kim Jonassen

Ass.Trener

908 73 219 kim.jonassen@obos.no

Kjetil Haugen

Ass. Trener

920 50 248 kjetil1975@icloud.com

Rolf E. Wabakken

Ass. Trener

909 15 721 rew@ankersikkerhet.no

Cecilie Kvan Rygh

Lagleder / Kontaktperson

957 67 983 Cecilie.Rygh@outlook.com

Wenche Helgemo

Foreldrekontakt

958 53 911

Katrine Christiansen

Foreldrekontakt

959 86 615

G14 (f. 2007)

Glenn Helgestad

Hovedtrener

928 49 438 Glenn.helgestad@sf-nett.no

Eivind Jensen

Ass. Trener

901 01 493 Eivind.jensen@re.kommune.no

Lars Kirkhus

Lagleder / Kontaktperson

484 91 978 lars@kirkhus.org

Thor Anders Mathisen

Foreldrekontakt

902 91 902 thor.anders.mathisen@nrk.no

Pia Hofstad Eriksen

Foreldrekontakt

909 76 867 pia_hofstad@hotmail.com

G8 (f. 2013)

Torgeir Engen Rysjedal

Hovedtrener

458 68 304 Torgeir_rysjedal@hotmail.com

Tommy Smith

Ass. trener

926 66 263 tommy@floyd.no

Janne Kirkhus

Lagleder

993 47 474 janne@kirkhus.org

Astrid K.Olsen

Foreldrekontakt

926 66 177 astridkjaerland@gmail.com

J8 (f. 2013/2014/2015)

Desiree Sørensen

Hovedtrener

478 80 564 Valeveien2801@gmail.com

Katharina Odden

Ass.trener

992 25 993 K_odden_89@hotmail.com

Nina Yggeseth

Ass.trener

954 00 238 ninacaroy@hotmail.com

J9 / G9 (f. 2012)

Joakim Sjøvik

Hovedtrener

905 71 395 joakimsjovik@hotmail.com

Rory O´Conner

Ass. Trener

982 19 731 emailroc@yahoo.ie

Veronica Sæther

Lagleder

Karense Smith

Lagleder

930 50 646 karsje@hotmail.com

Karense Smith

Foreldrekontakt

930 50 646 karsje@hotmail.com

G7 (f. 2014/2015)

Ronny Alver Gursli

Hovedtrener

481 19 107 ronnygursli@hotmail.com

Kasper Andreassen

Ass. Trener

993 02 619 andreassen.kasper@gmail.com

Ronny Alver Gursli

Lagleder

481 19 107 ronnygursli@hotmail.com

Ole Kristian Haga

Ass. trener

905 68 863 olekristianhaga@hotmail.com

Herrer 7’er / Old Boys

Torben Henriksen

Lagleder

926 38 728 moeshenr@gmail.com

J10 / J11 (f. 2010/2011)

Monica Herstad

Hovedtrener

478 83 150 Monicaherst@outlook.com

Florim Sylaj

Ass.trener

950 04 132 Florim_sylaj@hotmail.com

Ronald Larsen

Ass.trener

911 83 595 remlars@me.com

Monica Herstad

Lagleder/Kontakperson

478 83 150 Monicaherst@outlook.com

Kjersti Nordheim

Foreldrekontakt

922 59 345 Kjersti.norheim@horten.kommune.no

J15 (f. 2006)

Nina Yggeseth

Hovedtrener

954 00 238 ninacaroy@hotmail.com

Katharina Odden

Ass. Trener

992 25 993 K_odden_89@hotmail.com

Anita Holm

Ass. Trener/Keepertrener

971 84 212 Anita37holm@gmail.com

Lisa Bjørnstad

Lagleder

986 80 155 Lisa82mb@gmail.com

Rolf Christian Glenne

Foreldrekontakt

907 25 042 rolfchrglenne@gmail.com

G16 (f. 2005/2006)

 

Tim Nicolai Fjellvang

Hovedtrener

936 73 575 tim.nicolai.fjellvang@gmail.com

Henning Eri

Ass. Trener

905 27 936 henning.eri@karno.no

Fredrik Norheim

Ass. Trener

922 59 345 fredrik1norheim@gmail.com

Tonje Brunvoll Wabakken

Lagleder

456 61 128 tbrunv@hotmail.com

G19 (f. 2002/2003/2004)

Hamza Evci

Trener

928 05 969 Evci.hamza@sf-nett.no

Henning Eri

Ass. trener

905 27 936 henning.eri@karno.no

RESSURSPERSONER

Christina Søndberg

Trenerkurs Disney

Christina_sondberg@hotmail.com

Katharina Odden

Trenerkurs Disney

K_odden_89@hotmail.com

Even Bjørk

Keepertrener

974 64 930

Sander Schjerven

Ass. trener

981 16 514

Tom Steine

Kontaktperson frivillig trening ute/inne

992 82 343 Tom.steine@hydro.com

Fair Play

Som `en av fem klubber i Vestfold ble HIF Fotball i 2010 valgt ut til VFK’s Fair Play prosjekt. I 2012 har prosjektet vokst betraktelig, og nå er ca 25 klubber omfattet av tiltaket.

Overordnet ligger bevisst- og synliggjøring av Fair Play i barne- og ungdomsfotballen!

  • Klubben har Fair Play ansvarlig(e)
  • Hvert lag har en Fair Play kontakt
  • Hjemmelaget stiller med en Fair Play kampvert under alle hjemmekamper. Kampverten er godt synlig i signalgul Fair Play jakke/vest, og rollen bekles normalt av en eller flere av foreldrene på omgang.

Kampvertens oppgaver:

  • Ta i mot gjestende lag og ønske velkommen
  • Ta i mot dommer
  • Informere om evt særskilte forhold
  • Bidra til gjennomføring av Fair Play hilsen
  • Ha positiv oppmerksomhet på begge lags foreldregrupper og lagledere
  • Gripe inn hvis nødvendig
  • Takke gjestende lag og dommer for kampen

Har du spørsmål så kontakt oss: fotball@holmestrandif.no

Mer om Fair Play på kretsens egne sider.

Klubbhåndboka

Klubbhåndboka ligger i linken.

Vi er nå en kvalitetsklubb!

9. Februar 2017 fikk vi gladmeldingen om at vi nå er kvalifisert som Kvalitetsklubb! Nummer 14 i Vestfold.

For mer info om hva dette innebærer kan du gå inn på her.

FOTBALLSTYRET

Andreas Rønningen

Leder

404 01 798 andreas.ronningen@kongsberg.com

Thorleif Jacobsen

Nestleder (Medlemsansvarlig)

916 52 609 thorljac@online.no

Hulda Maria Bell

Kasserer

907 47 834 kassererf@holmestrandif.no

Gunnar Brekke

Styremedlem (Baneansvarlig)

481 32 677 gunnar.brekke@sf-nett.no

Tonje Brunvoll Wabakken

Styremedlem (politiattester og kiosk)

456 61 128 tbrunv@hotmail.com

Tor Erik Kjeldås

Styremedlem (Sponsor)

922 09 187 kjeldastorerik@gmail.com

Tron Syversen

Styremedlem (Sponsor og økonomi)

905 75 799 tron@tronsyver.com

Inger Elise Kuhlmeyer

Styremedlem (Dugnadsansvarlig)

470 31 788 iekuhlmeyer@yahoo.com

Torben Henriksen

Styremedlem Sportslig Leder

926 38 728 moeshenr@gmail.com

SPORTSLIG UTVALG

Torben Henriksen

Sportslig Leder

926 38 728 moeshenr@gmail.com

Cato Johnsen

Trenerveileder

909 32 226 johnsencato@hotmail.com

Kjerstin Eri

Fair Play Leder

958 86 059 Kjerstin.eri@sf-nett.no

Ronny Alver Gursli

Trener Barnefotball

481 19 107 ronnygursli@hotmail.com

Lars Kirkhus

Trener ungdomsfotball

484 91 978 lars@kirkhus.org

Carl Erik Brathlie

Trener Junior og Senior

907 45 654 carl.brathlie@toyotabilia.no

Thorleif Jakobsen

Klubbdommer Ansvarlig

916 52 609 thorljac@online.no

Nina Yggeseth

Jenteansvarlig

954 00 238 ninacaroy@hotmail.com

Organisasjonskart

Organisasjonskartet ligger i linken.

Priser

Treningsavgift – Senior A herrer: 2300,-
Treningsagvift – Senior B herrer: 2300,-
Treningsavgift – Old Boys: 2000,-

Gutter

Treningsavgift - Gutter 13-14 1500 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 750 kr
Treningsavgift - Gutter 11-12 1200 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 600 kr
Treningsavgift- Gutter 8-10 1000 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 500 kr
Treningsavgift- Gutter 6-7 800 kr
Redusert treningsavgif tved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 400 kr

Jenter

Treningsavgift - Senior damer 2300 kr
Treningsavgift - Junior damer 2000 kr
Treningsavgift - Jenter 13-15 1500 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 750 kr
Treningsavgift- Jenter 9 1000 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 500 kr

Kontingent til Hovedforeningen:

100 kr for alle.

Sportsplan

Sportsplan er utarbeidet for barne-, ungdoms- og seniorfotballen i Holmestrand IF (HIF), og målsettingen for Sportsplan er at:

  • Den skal være et verktøy for å oppnå HIF fotballs overordnede visjon som er GØY MED FOTBALL!
  • Den skal være et levende styringsverktøy for spillere, trenere og ledere i HIF.
  • Den skal være et hjelpemiddel for spillere, trenere og ledere i barne- og ungdomsfotballen i HIF ved at den gir retningslinjer for de ulike rollene, og at den gir en oversikt over forventninger og ansvar som HIF setter for de ulike roller, både generelt og mer spesifikt for de ulike alderstrinn.
  • Den skal gi en informativ oversikt over normal ferdighetsutvikling for ulike alderstrinn; som et spesifikt hjelpemiddel til trenere og for å gi informasjon til spillere, foresatte og andre interesserte.

HIF Fotballgruppe stiller seg bak NFF’ s definerte verdigrunnlag;

  • FOTBALL FOR ALLE
  • TRYGGHET + MESTRING = TRIVSEL og FAIR PLAY
  • FLEST MULIG – LENGST MULIG – BEST MULIG

samt HIF Hoved forening sine grunnverdier

  • Holdninger
  • Idrettsglede
  • Felleskap

Sportsplan ligger i linken her.

Dugnad

Informasjon om dugnad ligger i linken.

Nyheter

Fotball

Fotballsesongen 2021

Vårsesongen for 2021 er i gang!