Fotball

Velkommen til HIF Fotball!
FLEST MULIG – LENGST MULIG – BEST MULIG

Kjære alle medlemmer!


Vi har som følge av COVID-19 pandemien iverksatt en rekke tiltak med mål om å sikre helsen til våre medlemmer!

Vi har stor respekt for den fleksibilitet som utvises av våre medlemmer. Vi takker alle for godt samarbeid og dugnadsånd gjennom denne vanskelige situasjonen!

Sportslig hilsen styret!

A-LAG HERRER

Carl Erik Brathlie

Hovedtrener

907 45 654 carl.brathlie@toyotabilia.no

Simon Nielsen

Ass Trener

451 15 460 snielsen50@gmail.com

Arild Vidskjold

Oppman

916 74 864 arild@vidskjold.net

A-LAG/J17 KVINNER

Nina Yggeseth

Hovedtrener

954 00 238 ninacaroy@hotmail.com

Anette Lia

Ass. Trener /J17

986 36 352 anette_lia@hotmail.com

Thorleif Jacobsen

Lagleder

916 52 609 thorljac@online.no

Janne Engen

Foreldrekontakt

406 44 499 engenjanne@hotmail.com

G10 (f. 2010)

Vidar Nord

Hovedtrener

909 13 961 vidar@zonarstudios.no

Simon Sollid

Ass. Trener

932 15 757 simon@sollid@gmail.com

Hamza Evci

Ass.Trener

928 05 969 evi.hamza@sf-nett.no

Torunn Fagerland

Lagleder / Kontaktperson

952 09 54 torunnfagerland@gmail.com

Jan Tore Saltnes

Foreldrekontakt/Ansvar Dugnad

930 80 087 mail@jts.no

Elisabeth Kirkerud

Foreldrekontakt

922 54 891 hiffotball2010@gmail.com

G11 (f. 2009)

Sindre Gundersen

Hovedtrener

918 55 422 sindre.g@online.no

Tor Erik Kjeldås

Ass. Trener

922 09 187 kjeldastorerik@gmail.com

Jan Idar Kleppan

Ass. Trener

941 45 022 jikleppan@gmail.com

Kristian Jahre

Ass. Trener

980 61 463 kjahre@hotmail.com

Tron Syversen

Lagleder / Kontaktperson

905 75 799 tron@tronsyver.com

Eva Therese Egnes

Foreldrekontakt

930 44 895 evatherese@proteria.no

G12 (f. 2008)

Petter Haug Hansen

Hovedtrener

412 33 470 petterhhansen@hotmail.com

Kim Jonassen

Ass. Trener

908 73 219 kim.jonassen@obos.no

Kjetil Haugen

Ass. Trener

920 50 248 kjetil1975@icloud.com

Rolf E. Wabakken

Ass. Trener

909 15 721 rew@ankersikkerhet.no

Cecilie Kvan Rygh

Lagleder / Kontaktperson

957 67 983 cecilie.Rygh@re.kommune.no

Wenche Helgemo

Foreldrekontakt

958 53 911

Katrine Christiansen

Foreldrekontakt

959 86 615

G13 (f. 2007)

Glenn Helgestad

Hovedtrener

928 49 438 glenn.helgestad@sf-nett.no

Eivind Jensen

Ass.Trener

901 01 493 eivind.jensen@re.kommune.no

Kjetil Skjørstadhaug

Ass. Trener

415 59 497 kjetilskjorstadhaug@gmail.com

Simon Sollid

Ass. Trener

932 15 757 simon@sollid.com

Lars Kirkhus

Lagleder / Kontaktperson

484 91 978 lars@kirkhus.org

Cato Johnsen

Ass.Trener

909 32 226 cjo@damstahl.com

Thor Anders Mathisen

Foreldrekontakt

902 91 902 thor.anders.mathisen@nrk.no

Pia Hofstad Eriksen

Foreldrekontakt

909 76 867 pia_hofstad@hotmail.com

G14 (f. 2006)

Tim Nicolai Fjellvang

Hovedtrener

936 73 575 tim.nicolai.fjellvang@gmail.com

Aleksander Sjøvik

Ass. Trener

920 50 796 alexandersjovik@gmail.com

Henning Eri

Ass.Trener

905 27 936 henning.eri@karno.no

Tonje Brunvoll Wabakken

Lagleder

456 61 128 tbrunv@hotmail.com

G8 (f. 2012)

Niels Suthmann

Hovedtrener

974 62 108 niels@trands.no

Joakim Sjøvik

Ass. Trener

905 71 395 joakimsjovik@hotmail.com

G9 (f. 2011)

Torben Henriksen

Hovedtrener

926 38 728 moeshenr@gmail.com

Åsmund Hagen

Ass. Trener

926 56 387 byggmester@aasmundhagen.no

Sultan Evci

Ass. Trener

918 10 748 sulsuev@online.no

Kjetil By

Lagleder / Kontaktperson

926 92 609 kjetilby@gmail.com

Kjetil By

Foreldrekontakt

926 92 609 kjetilby@gmail.com

G/J6 (f. 2014)

Ronny Alver Gursli

Hovedtrener

481 19 107 ronnygursli@hotmail.com

Kasper Andreassen

Ass. Trener

993 02 619 andreassen.kasper@gmail.com

G/J7 (f. 2013)

Torgeir Engen Rysjedal

Hovedtrener

458 68 304 torgeir_rysjedal@hotmail.com

Tommy Smith

Ass. Trener

926 66 263 tommy@floyd.no

Janne Kirkhus

Lagleder

993 47 474 janne@kirkhus.org

Astrid K.Olsen

Foreldrekontakt

Torunn Handen

Foreldrekontakt

Herrer 7’er / Old Boys

Torben Henriksen

Kontaktperson

926 38 728 moeshenr@gmail.com

Torunn Handen

Foreldrekontakt

J10 (f. 2010)

Ronald Larsen

Trener

911 83 5959 remlars@me.com

Monica Herstad

Lagleder/kontaktperson

478 83 150 monicaherts@outlokk.com

J14 (f. 2006)

Tore Rasmussen

Hovedtrener

413 36 992 tore.rasmussen@sf-nett.no

Laila Johnsen

Ass Trener

971 16 810 laila.johnsen.sf-nett-no

Don Bell

Ass Trener

920 54 974 d-j-bell@online.no

Lisa Bjørnstad

Lagleder

986 80 155 lisa82mb@gmail.com

Rolf Christian Glenne

Foreldrekontakt

907 25 042 rolfchrglenne@gmail.com

J14 (f. 2006)

Monica Herstad

Hovedtrener

478 83 150 monicaherts@outlook.com

Florim Sylaj

Ass. Trener

950 04 132 florim_sylaj@hotmail.com

Kjersti Norheim

Foreldrekontakt

922 59 345 kjersti.norheim@horten.kommune.no

Monica Herstad

Lagleder / Kontaktperson

478 83 150 monicaherst@outlook.com

Fair Play

Som `en av fem klubber i Vestfold ble HIF Fotball i 2010 valgt ut til VFK’s Fair Play prosjekt. I 2012 har prosjektet vokst betraktelig, og nå er ca 25 klubber omfattet av tiltaket.

Overordnet ligger bevisst- og synliggjøring av Fair Play i barne- og ungdomsfotballen!

  • Klubben har Fair Play ansvarlig(e)
  • Hvert lag har en Fair Play kontakt
  • Hjemmelaget stiller med en Fair Play kampvert under alle hjemmekamper. Kampverten er godt synlig i signalgul Fair Play jakke/vest, og rollen bekles normalt av en eller flere av foreldrene på omgang.

Kampvertens oppgaver:

  • Ta i mot gjestende lag og ønske velkommen
  • Ta i mot dommer
  • Informere om evt særskilte forhold
  • Bidra til gjennomføring av Fair Play hilsen
  • Ha positiv oppmerksomhet på begge lags foreldregrupper og lagledere
  • Gripe inn hvis nødvendig
  • Takke gjestende lag og dommer for kampen

Har du spørsmål så kontakt oss: fotball@holmestrandif.no

Mer om Fair Play på kretsens egne sider.

Klubbhåndboka

Klubbhåndboka ligger i linken.

Vi er nå en kvalitetsklubb!

9. Februar 2017 fikk vi gladmeldingen om at vi nå er kvalifisert som Kvalitetsklubb! Nummer 14 i Vestfold.

For mer info om hva dette innebærer kan du gå inn på her.

Organisasjonskart

Organisasjonskartet ligger i linken.

Priser

Treningsavgift – Senior A herrer: 2300,-
Treningsagvift – Senior B herrer: 2300,-
Treningsavgift – Old Boys: 2000,-

Gutter

Treningsavgift - Gutter 13-14 1500 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 750 kr
Treningsavgift - Gutter 11-12 1200 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 600 kr
Treningsavgift- Gutter 8-10 1000 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 500 kr
Treningsavgift- Gutter 6-7 800 kr
Redusert treningsavgif tved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 400 kr

Jenter

Treningsavgift - Senior damer 2300 kr
Treningsavgift - Junior damer 2000 kr
Treningsavgift - Jenter 13-15 1500 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 750 kr
Treningsavgift- Jenter 9 1000 kr
Redusert treningsavgift ved fullbetalende eldre søsken i HIF eller GIL 500 kr

Kontingent til Hovedforeningen:

100 kr for alle.

Sportsplan

Sportsplan er utarbeidet for barne-, ungdoms- og seniorfotballen i Holmestrand IF (HIF), og målsettingen for Sportsplan er at:

  • Den skal være et verktøy for å oppnå HIF fotballs overordnede visjon som er GØY MED FOTBALL!
  • Den skal være et levende styringsverktøy for spillere, trenere og ledere i HIF.
  • Den skal være et hjelpemiddel for spillere, trenere og ledere i barne- og ungdomsfotballen i HIF ved at den gir retningslinjer for de ulike rollene, og at den gir en oversikt over forventninger og ansvar som HIF setter for de ulike roller, både generelt og mer spesifikt for de ulike alderstrinn.
  • Den skal gi en informativ oversikt over normal ferdighetsutvikling for ulike alderstrinn; som et spesifikt hjelpemiddel til trenere og for å gi informasjon til spillere, foresatte og andre interesserte.

HIF Fotballgruppe stiller seg bak NFF’ s definerte verdigrunnlag;

  • FOTBALL FOR ALLE
  • TRYGGHET + MESTRING = TRIVSEL og FAIR PLAY
  • FLEST MULIG – LENGST MULIG – BEST MULIG

samt HIF Hoved forening sine grunnverdier

  • Holdninger
  • Idrettsglede
  • Felleskap

Sportsplan ligger i linken her.

Dugnad

Informasjon om dugnad ligger i linken.

Nyheter

Fotball

Fotballsesongen 2020

Høstsesongen for 2020 er i gang!